Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Українська молодь прагне дбати про довкілля: екологічні читання про Laudato si’

Інтерв’ю з Іриною Кітурою, координатором проекту Екуменічний соціальний тиждень Інституту екуменічних студій УКУ про міждисциплінарні читання енцикліки Laudato si’. Світлана Духович – Ватикан Енцикліка Папи Франциска Laudato si’ сприяє тому, аби на всіх рівнях привернути увагу до важливості дбання про довкілля, вона стала натхненням для багатьох проектів, конференцій та обговорень в усьому світі. 5 березня 2020 року Інститут Екуменічних Студій УКУ та Центр екобогослов’я і сталого розвитку провів міждисциплінарні читання енцикліки Laudato si’, на які були запрошені студенти УКУ, семінаристи та студенти інших львівських вузів, що вивчають екологію, суспільні науки й науки про здоров’я. Про цю подію в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News розповіла Ірина Кітура, координатор проекту Екуменічний соціальний тиждень Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету.

Пані Ірина розповідає про виявлене зацікавлення студентів цією темою:

Чи енцикліка Laudato si’ актуальна для українських католиків і наскільки вони ознайомлені з нею? Ось відповідь нашої співрозмовниці:

Пані Ірина розповіла про відгук представників інших конфесій, який вони отримують у процесі підготовки до Екуменічного соціального тижня, що запланований на жовтень цього року:

Координатор проекту Екуменічний соціальний тиждень поділилася тим, як ставиться до цієї ініціативи місцева влада.

Чи в українському суспільстві зростає усвідомлення необхідності дбайливого ставлення до довкілля? На це запитання відповідає Ірина Кітура:

Джерело: vaticannews