Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

"Донбас в екологічній небезпеці" – "Хортицький форум"

Прес-анонс

Конференції "Екологічні проблеми великих тваринницьких комплексів України"

6-7 жовтня 2012 р., м. Костянтинівка, Донецька область

У суєті повсякденних проблем ми іноді не помічаємо величезну небезпеку, яка криється за, здавалося б, потрібними для людей справами. Влада України, під благим приводом нагодувати країну, взяла курс на будівництво гігантських свинокомплексів. А найперший і найбільший на Україні вже будується в найбільш густонаселеному і екологічно небезпечному регіоні - Донбасі.

Це комплекс АПК "Інвест", власник якого впливовий Б. Колесніков, зараз вже налічує майже 200 тисяч свиней, і за офіційними даними до 2015 року досягне 600 тисяч свиней на рік.

 

Найжахливіше те, що в даний час керівництво АПК "Інвест" намагається взяти в оренду практично всі землі прилеглих районів для вирощування на них кормів (вони вже орендують майже одну третину орних земель Красноармійського і Костянтинівського районів). Ці ж землі використовують для відходів свинячого виробництва. На Донбас (а значить і на Україну) насувається грандіозний «Свінобиль». Можна лише собі уявити, що несуть в собі сеча і екскременти наколотих ліками та біодобавками тварин. Жителі сіл, розташованих неподалік від АПК, який набирає потужності, вже скаржаться на сморід та отруєні криниці і водойми.

Всеукраїнський екологічний рух "Хортицький форум" намагається об’єднати всіх, кого цікавлять екологічні проблеми великих тваринницьких комплексів, готові сприяти їх вирішенню, хто може чимось допомогти і взяти участь у боротьбі проти цієї навали. З цією ціллю проводиться Конференція "Екологічні проблеми великих тваринницьких комплексів України", яка відбудеться 6-7 жовтня в місті Костянтинівка, Донецької області, в приміщенні  готелю «Фентазі», розташованому на привокзальній площі Ж\Д вокзалу. Початок о 9-30,  06 жовтня 2012 р.

За довідками та з питань участі звертатися до оргкомітету за тел. 095 8095 606.

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прокоментуйте: