Меню

«Сади перемоги» як символ надії на мир

15 та 16 червня, на теренах Коломийської єпархії УГКЦ відбулась висадка саджанців фундука. Це ще одна акція в рамках ініціативи «Сади перемоги», проведена за сприяння Бюро УГКЦ з питань екології.

15 червня фундуковий Сад перемоги був закладений у селі Заріччя що на Яремчанщині. Референт Бюро з питань екології УГКЦ у Коломийській єпархії о. Андрій Сем'янчук та о. Ігор Клюба, відповідальний за реколекційний дім Місійного Згромадження Святого Апостола Андрія, спільно помолилися, а опісля висадили 10 саджанців фундукового дерева на території реколекційного центру. До висадки дерев активно долучились також і вимушені переселенці, які на час військової агресії росії проти України, переїхали у це мальовниче село.

Наступного дня, 16 червня, на території парафіяльного будинку парафії Воскресіння Христового УГКЦ в с. Воскресінці, де проживають вимушено переміщені особи, відбулося продовження цієї акції. В цьому заході взяли участь о. Андрій Квік, о. Святослав Васкул та о. Андрій Сем'янчук. Розпочалося все із спільної молитви-благословення, а опісля на підготовленій ділянці відбулося висадження двадцяти саджанців фундука. Посадку дерев змогли здійснити не тільки отці, але й переселенці а також їхні діти. По закінченні спільної праці всі отримали максимум задоволення і зобов'язались доглядати за саджанцями.

Висловлюємо щиро подяку всім, хто мав змогу долучитись до акції «Сади перемоги». Хай ця символічна назва даного заходу стане надією миру і спокою в нашій державі Україні.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології