Актуальна тема

Меню

На Білоцерківщині вчились любити Бога, шанувати ближнього і берегти природу

З 19 до 21 серпня 2022 року, у парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ, що на Білоцерківщині, проходив табір для дітей, який подарував неймовірні емоції кожному учаснику, бо все було спрямовано на вміння перебувати у спільноті та з Богом.

Участь у таборі взяло близько 30 дітей. Табір мав назву “Добре бути разом” і ці слова говорять самі за себе, щоб бути з кимось разом, треба пам’ятати про повагу та цінність кожного. Цьому діти вчилися у командних іграх, проходячи різні естафети та збагачуючись досвідом та настановами аніматорів.

Своєрідною ізюминкою табору стала зустріч з референтом з питань екології Київської Архиєпархії УГКЦ, отцем Романом Романовичем. Захисник Божого створіння розповів учасникам табору про найбільші екологічні виклики сьогодення та як ми можемо спричинитися до їх подолання, економлячи природні ресурси, які з кожним роком стають дорожчими та менш доступними для великого кола людей на планеті.

Душпастир-еколог, завдяки «валізі енергоефективності» наочно продемонстрував, яким чином ми можемо щодня зменшувати споживання води, електроенергії, газу, засобів для прибирання помешкання тощо, і цим самим зробити довколишній світ більш безпечним та дружелюбним для усіх мешканців нашої планети.

На завершення зустрічі о. Роман подарував учасникам декілька екологічних казок від Екобюро, екологічні закладки та наклейки, буклети про небезпеку підпалів, та навчальний посібник «Я і енергія», виданий церковною екоінституцією УГКЦ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології