Конкурс до дня Творця

 

Меню

Розпочались екологічні місії на Полтавщині

21 вересня у Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ пройшли екологічні місії задля порятунку створіння, які провів отець Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Розпочалася місія Божественною Літургією, у якій священики разом з вірними окремими молитовними проханнями молилися за збереження України від воєнного лихоліття, молилися про мир та спокій на українських землях. «Сьогодні усі ми повинні сумлінно та відповідально використовувати ті природні дари, якими нас обдарував Господь Бог, – зауважив отець Максим під час проповіді, – подивитися на наш навколишній світ як на дар, який Бог довірив нам, через призму нашої з вами християнської відповідальності».

Душпастир наголосив на тому, що усім нам з особливою увагою потрібно поставитися до ощадливого використання енергоносіїв цього року, бо в цьому теж проявляється наша віра в Христа-Спасителя. Наші християнські цінності ощадливості та ефективного використання енергоносіїв мають стати для нас чимось дуже важливим. Від цього теж дуже залежить перемога над московським агресором та ворогом, який хоче нас знищити, в тому числі енергетично.

По завершенні Святої Літургії, екореферент звернувся до вірних з екологічним словом у якому, демонструючи «валізку енергоефективності», допоміг краще познайомитися з правильними методами, способами та елементами енергозбереження, щоб кожен міг усвідомити свою особисту відповідальність за Богом сотворений світ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології