Актуальна тема

Меню

Стрітенські екосвічки від дітей для захисників України

13 лютого у філії Тлумацького ліцею № 1 с. Гринівці референт Бюро УГКЦ з питань екології в Коломийській єпархії о. Андрій Сем'янчук, провів майстер-клас з виготовлення стрітенської екосвічки в рамках проєкту соціально-економічної ініціативи «Зігрій ближнього світлом стрітенської свічки».

Традиційно захід розпочався із спільної молитви всіх присутніх. Опісля душпастир розповів дітям про сам Празник Стрітення Господнього, наголосивши на тому, що свято символізує зустріч людства з дитятком Ісусом. Також символікою свята є свічка, яка допомагає нам перебувати у тихій та щирій молитві до Бога.

Учасниками майстер-класу були учні 4-9 класів. Виготовляли свічки з натуральної вощини. Діти уважно слухали о. Андрія, стежили за його руками і з великим задоволенням взялися до роботи. Кожен виготовив та власноруч прикрасив свою свічку, яку 15 лютого, на свято Стрітення Господнього принесе на освячення до храму.

Також діти виготовили стрітенські свічки для наших воїнів на передовій, які після освячення передадуть місцевим волонтерам.

Тож нехай вогонь Стрітенської свічі зігріває кожного воїна, який захищає нашу Україну, кожного медика, кожного волонтера, усіх тих, хто наближає нашу Перемогу!

   

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології