Актуальна тема

Меню

Велопроща – як знаряддя спілкування з Творцем

28 травня референти Бюро УГКЦ з питань екології о. Михайло Дзуль та о. Михайло Яблонь організували молодіжну велопрощу до с. Бишів, Дубівецького протопресвітеріату, Івано-Франківської архієпархії, в якій взяли участь близько 50 паломників.   

Щорічно, в останню неділю місяця, до каплички Божої Матері у Бишеві традиційно з’їжджаються вихідці з цього мальовничого села на межі Івано-Франківської та Тернопільської областей і прочани з навколишніх громад.

Розпочалося паломництво спільною молитвою та благословенням на початок прощі біля Успенського храму в Крилосі. Далі маршрут пролягав через Галич до Тустані, де біля храму Пресвятої Тройці приєдналася чисельна група місцевих велопрочан на чолі зі своїм парохом. 

В Бишеві учасники велопрощі мали можливість приступити до св. Таїнства Покаяння, жертвувати Божественну Літургію за мир в Україні, втамувати спрагу прохолодною освяченою водою з криниці та попросити Божу Матір про її покров і заступництво для українського народу в часі Молебню до Богородиці.

А ще в часі подорожі молодь мала змогу споглядати неймовірну красу нашої любої України: зелені діброви, засіяні поля, милозвучний спів пташок – і щонайважливіше, що все це відбувалося з дітьми в реальному часі, а не у віртуальному світі до якого ми стаємо щораз більше прив’язаними, зокрема молодь.  

Радісні, щасливі та трішки втомлені, проте сповнені духовних сил та яскравих емоцій діти разом зі своїми наставниками повернулися додому.

   

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології