Актуальна тема

Меню

«Сад Перемоги» постав на резиденції Луцького екзарха

4 квітня 2024 року в рамках шістнадцятої хвилі Всеукраїнської екосоціальної ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології «Посади дерево миру» відбулася особлива подія – насадження яблуневого саду на території резиденції преосвященного владики Йосафата Говери, екзарха Луцького УГКЦ.

Даний екозахід відбувся з ініціативи самого владики Йосафата та за сприяння Екобюро УГКЦ. Розпочалася подія зі спільної молитви – Чину освячення саду і благословення саджанців, яку очолив Владика у співслужінні екореферента Луцького екзархату о. Ярослава Пелиха. До посадки саду також доєдналися священники і небайдужі екоактивісти екзархату.

Після спільної праці єпископ подякував Бюро УГКЦ з питань екології в особі екореферента за всі ініціативи, старання і наполегливість, які вони здійснюють на місійних теренах Волині, де все ж таки є свої особливі характерні виклики та труднощі.

Натомість о. Ярослав висловив слова вдячності преосвященному Йосафату від імені Екобюро УГКЦ за те, що владика в активний спосіб долучився до даної події, тим самим подаючи приклад своєї особистої любові до природи і Божого створіння, яку Кир Йосафат сам особисто по особливому проявляє у дбайливому плеканні і турботі про кожну рослину і деревце, яких є чимало на подвір’ї резиденції. Окрім цього екореферент побажав рясних плодів із дерев новоствореного, спільно висадженого саду.

На завершення даної екоподії владика Йосафат як завжди традиційно гостинно пригостив усіх присутніх смачною кавою.

Інформаційна служба Бюро ЦГКЦ з питань екології