Актуальна тема

Меню

У Ковелі при парафії УГКЦ заклали «Сад Перемоги»

У суботу, 6 квітня, у парафії блаженного Василія Величковського, що в Ковелі, відбулася важлива подія. Цього дня до ковельчан завітав референт Бюро УГКЦ з питань екології Луцького екзархату о. Ярослав Пелих з Великопосною екологічною ініціативою. 

У новозбудованому парафіяльному храмі духовенство, вірні та чисельна кількість дітей помолилися Молебень до Бога Творця, а потім о. Ярослав звернувся з духовним словом про важливість великопосного навернення, котре обов'язково передбачає і відповідальне ставлення до створеного Богом світу. Особливо важливою є турбота про природу у контексті жахливої війни в Україні, коли російський агресор не лише вбиває українців, але й паплюжить нашу рідну землю, знищуючи цілі екосистеми. Перед лицем загрози використання атомної зброї, людство вкотре мусить пригадати собі про відповідальність за наш спільний дім і всіх, хто населяють нашу планету. Мир, котрого так потребуємо, починається з наших сердець, в яких зароджується турбота про найменше Боже створіння.

На завершення о. Ярослав Пелих від імені Екобюро подякував парафіянам за належну екологічну свідомість та зоставив цікаву тематичну літературу для парафіяльної бібліотеки, а адміністратор парафії о. Іван Дутка склав сердечні слова подяки екореферентові та всьому Екологічному бюро УГКЦ за їхнє важливе служіння у справі збереження Божого творіння, а також наголосив, що подібні екологічні ініціативи є надзвичайно важливими у воєнному сьогоденні, адже є воднораз проявом вдячності Богові Творцеві за Його дари та благанням про мирне майбутнє для нашої Батьківщини України.

Наприкінці Молебню були благословенні саджанці яблунь, котрі парафія отримала від Екобюро у рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». Опісля ці деревця були висаджені на подвір'ї храму, де вже не перший рік зростає молоденький фруктовий садок. 

Закінчився даний екозахід спільним фото усіх учасників події, спільними взаємними побажаннями для всіх нас швидкої перемоги у війні і щедрих плодів з насадженого саду та спільним частуванням.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології