Конкурс до дня Творця

 

Меню

Презентація Екологічної Хресної дороги

Екологічна Хресна Дорога

5 квітня на зборах деканів Івано-Франківської єпархії УГКЦ керівником Бюро УГКЦ з питань екології доктором В. Шереметою було презентовано Екологічну хресну дорогу, укладену о. Іваном Соханом, капеланом Мальтійської Служби Допомоги м. Івано-Франківська, яка була надрукована з благословення преосвященнішого владики Володимира (Війтишина), правлячого архиєрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ.

Це видання було підготоване у процесі здійснення екологічної ініціативи, мета якої полягає в тому, щоб спричинитися до поглиблення свідомості християнської відповідальності за створений Богом світ, за ті дари природи, які отримали для користування і примноження та для того, щоб передати їх прийдешнім поколінням.

“Одним із важливих засобів для реалізації започаткованої ініціативи – зауважив керівник Бюро – призначена стати Екологічна Хресна дорога”. Він також наголосив на тому, що вона не має на меті замінити собою богослужіння традиційної Хресної дороги, але лише пропонує нагоду для того, щоб поглибити розуміння таїнства Хреста у світлі сучасних проблем довкілля і здійснити глибоке та цілісне навернення до Бога.

“Роздуми над Хресною дорогою Господа нашого Ісуса Христа у світлі актуальних екологічних проблем сприяють формуванню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ, усвідомленню гріховності поведінки, яка завдає шкоду Божому створінню – природі, а також усвідомленню необхідності бережливого ставлення до природного довкілля, як однієї із основоположних вимог християнської віри” – підкреслив керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

Наприкінці доктор Шеремета також пригадав деканам прохання преосвященнішого владики Володимира, висловлене в підтримку екологічної ініціативи, – щоби кожен священик відправив хоча б один раз в часі посту, який нам ще залишився, цю екологічну хресну дорогу.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Завантажити екологічну хресна дорогу