Актуальна тема

Меню

Роздуми на Великий піст

Піст за створіння: налаштуйте термостат на оптимальну температуру

«Кліматичні зміни спричинили частіші посухи і аномальну спеку. Підвищення середньої температури повітря та аномальна спека спричинили підвищення захворювань, які переносяться комарами, що призвело до поширення гарячки денге на островах Мадейра. А коли починаються опади, то вони є дуже сильними, що збільшує загрозу насування повеней. Багато людей, яких я знаю, страждають», - Діана Мело (Португалія).

Налаштуйте термостат на оптимальну температуру: кондиціонер і обігрівач споживають досить багато енергії. Налаштуйте термостат на скільки це можливо, як солідарність з вашими братами і сестрами по всьому світу.

Ми споживаємо багато енергії, опалюючи і охолоджуючи будівлі. Якщо ми налаштуємо термостат на кілька градусів менше, то це стане найбільшим, що ми можемо зробити, щоб захистити наш Спільний Дім та всіх людей у ньому.

Термостат, який можна запрограмувати, дозволяє користувачу встановити налаштування щодо часу протягом тижня з різними температурами, коли мешканці будинку є вдома, коли їх немає чи коли вони сплять. Цей прилад, досить доступний, а також простий у встановленні та налаштуванні, забезпечить, щоб обігрів та охолодження будинку відбувались настільки, наскільки вам потрібно.

Читайте також: Піст за створіння: встановіть LED освітлення, використовуйте енергію сонця та подивися далі свого рахунку за електроенергію

Якщо варіант з придбанням термостата вам не підходить, то просто вимикайте опалення чи охолодження перед тим, як йдете з дому чи лягаєте спати.

Закривайте штори протягом дня влітку і відкривайте протягом дня взимку і це вже суттєво допоможе.

Позбавившись своєї залежності від опалення чи охолодження дому, ми зможемо захистити найвразливіших людей з цілого світу.  

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на сайт Global Catholic Climate Movement