Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Роздуми на Великий піст

Піст за створіння: Він не відкидає все, щоб почати знову…. У Бога немає сміття

«Мені дуже прикро, коли бачу, як по наших річках спливають відходи, а з річок і в океан. Ми повинні прославляти Боже створіння, давати йому квітнути, а не ховати всі ці чудеса та красу під такою великою купою сміття»,– Джуліо Рейс (Португалія).

Повторно використовуйте: повторне використання продукції звільнить океан від бруду. У багатьох районах є можливість здати на переробку скло, пластик, папір та алюміній. Якщо у вашому районів немає пунктів переробки, то зверніться до місцевих органів влади з проханням відкрити такі пункти.

Рециклінг – це найкращий спосіб використання матеріалів, які ми вже видобули із Землі. Якщо ви все ще не віддаєте речі на вторинну переробку, то дізнайтесь, чи є у вашому районі пункти збору вторсировини, і разом зі своїми рідними чи членами своєї парафії почніть здавати речі на переробку, на скільки це можливо.

Якщо ви вже займаєтесь рециклінгом, тоді виділіть трохи часу на молитву разом зі своїми рідними чи парафіянами. Зупиніться на мить, щоб порадіти за спільну працю, яка полягає у захисті створіння, і переконайтесь, що не викинули нічого, що можна було б здати на вторинну переробку.

Роздумайте над словами Роувена Вільямса, колишнього Архієпископа Кентерберійського:

«Господь будує до кінця, Господь творить «стабільний» світ і довгострокові відносини з нами, людьми… Він не відкидає все, щоб почати знову…. У Бога немає сміття».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на сайт Global Catholic Climate Movement

Читайте також: Піст за створіння: уникати використання пластику!

Прокоментуйте: